העובדים שלכם אוהבים אקסטרים? ארגנו להם יום גיבוש חלומי

אוהבים אקסטרים ארגנו יום גיבוש חלומי

כדי לארגן ימי גיבוש לעובדים של ימינו, עליכם כמנהלים לחצות את סף הריגוש של פעם: העובדים שלכם מחכים להתרגש הרבה יותר, לאתגר את עצמם, להתאמץ, ליהנות ובעיקר להתחבר זה לזה, בצורה שבמקום העבודה היא לא באמת אפשרית. פעילויות ספורט מאתגרות ופיזיות, הן דרך נהדרת להעניק לעובדים שלכם את ההרגשה של להיות ביחד, לתפקד כקבוצה שלא במסגרת התפקיד ו"על הדרך" לעבור גם חוויה אישית מדהימה ומעצימה, שתהפוך לכלי חשוב להעלאת הבטחון העצמי.

למי יתאימו ימי גיבוש בסגנון אקסטרים?

על אף המיתוס הקיים באשר לספורט אתגרי והגישה המיושנת שאומרת כי הוא מיועד בעיקר לצעירים, תתפלאו לדעת עד כמה דווקא בחברות בהן תמהיל העובדים הוא מגוון מבחינה גילאית – פעילויות כמו jeeping in Israel וחוויות המשלבות שטח ומאמץ גופני, קולעות בדיוק למטרה. קיימות שפע של אפשרויות בתחום האקסטרים שאינן מיועדים למקצוענים בלבד, כך שגם העובדים שעלולים לחשוש מיום הגיבוש יוכלו להסיר את הדאגה מליבם. כאשר אתם בוחרים בחברה מנוסה ואמינה המלווה באופן מקצועי קבוצות עובדים לימי גיבוש מאתגרים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים באשר לבטיחות האישית של כל אחד או אחת מן המשתתפים.

איך בוחרים את הפעילויות עצמן?

הערך הראשון שצריך להוביל אתכם, כאשר אתם עומדים לסגור פעילויות ליום גיבוש של העובדים, הוא ערך השיתוף: חשוב מאוד שכלל העובדים יוכלו, לפחות מבחינה פיזית, לעמוד באתגרים שעומדים להתרחש במהלך היום. ישנן פעילויות שונות שמתאימות גם לאנשים עם מוגבלויות ועדיין נמצאות תחת הקטגוריה של אקסטרים, כמו גם חוויות שמומלץ לשלב ביום הגיבוש שאינן כוללות מאמץ גופני ובהחלט יכולות להתאים לכולם. כאשר כלל העובדים יכולים להשתתף בלוח הזמנים של היום כולו ולקחת חלק פעיל בפעילות הנערכת בכל שעה בו, רק אז היום שתכננתם באמת "עושה את העבודה", כלומר תורם לגיבוש אמיתי של העובדים, קבוצה אותה אתם בוודאי מבקשים לחזק.

פעילויות שיכולות להתאים ליום גיבוש – דוגמאות

כחלק מן היום המסעיר שתרצו לעבור יחד עם העובדים שלכם, תוכלו לבחור אחת או יותר מבין הפעילויות הבאות, אשר כל אחת מהן היא חוויה מדהימה אחרת:

  1. אומגות או סנפלינג – ההרגשה של להיות תלויים בין שמיים וארץ והיכולת לבטוח בעצמם וכן העידוד מהקבוצה, משלבת בין תחושה פיזית בלתי רגילה לאחדות וחברות בין העובדים.
  2. טיולי ג'יפים – פעילות חברתית מושלמת של הקבוצה, שחווה את הנופים המדהימים של הארץ בדרך מיוחדת ומאתגרת.
  3. משחקי ODT – כשמם כן הם, משחקים המגבשים ומעניקים לכל עובד זווית ראייה חדשה על העמיתים שלו, בדרך מהנה ומיוחדת של הנאה בשטח, ממש כמו בתקופת הילדות אבל עם ערך מוסף רב והרבה משמעות מעבר למשחק עצמו.
  4. לייזר טאגלייזר טאג הינה פעילות מאתגרת שכוללת גם תחרותיות, גם אפשרות לביים קרבות עם נשקים (לא אמיתיים כמובן) ונותנת לכם פעילות עם הרבה אדרנלין.

פעילויות כאלה ואחרות, הן יותר ממה שהן בפועל וכל אחת מהן משאירה חותם בליבם של המשתתפים, שנשאר כזיכרון מתוק וייחודי גם הרבה אחרי שיום הגיבוש מסתיים וחוזרים לשגרת העבודה. שילוב של כמה פעילויות באותו היום, עד כמה בלוח הזמנים והתקציב מאפשרים, יחד עם שימת דגש על ארוחות טעימות ומשובחות לאורך הדרך, הוא כנראה הדבר החכם וכיפי ביותר לעשות.

מה חשוב לוודא לפני שמתחילים

ההקפדה על הבטיחות והבטחון האישי של כל מי שלוקח חלק ביום הגיבוש, היא קריטית ובלעדיה אין לצאת לדרך. בחרו מראש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, שמעניקה ביטוח המכסה את כלל המשתתפים. בדקו כי החברה מציעה את שירותיה ללא כל פשרות באשר לאיכות הציוד, מעניקה ליווי צמוד לכל היום ובכל פעילות ומסייעת בתכנון נכון של יום הגיבוש, כך שיהיה מתאים באופן ספציפי לקבוצת העובדים שלכם.