ארונות האמבטיה המעוצבים שלכם נשברו? כדאי שתכנסו

ארונות האמבטיה שלכם נשברו, הפכו בלויים או שאתם מחפשים להתחדש ולהשתדרג? הגעתם למקום הנכון. מיד נבין מה חשוב לדעת לפני שקונים ארונות אמבטיה מעוצבים חדשים, ולמה חשוב לשים לב טרם הבחירה

ארונות אמבטיה בגדלים שונים – כי הגודל כן קובע

ארונות האמבטיה שלנו מכילים ציוד רב כמו תמרוקים, סבונים, חומרי ניקיון ומוצרי היגיינה שונים. ואולם, לכל חדר אמבטיה יתאים ארון בגודל אחר. טרם בחירת הארון, חשבו מה הגודל המתאים שתרצו לבחור: מה גודל חדר האמבטיה והקיר הרלוונטי? כמה ציוד יש לכם לאחסן בתוך הארון?

ארונות אמבטיה בחדרי ילדים למשל יכילו לרוב יותר ציוד מארונות בחדר אמבטיה של מבוגרים. ארון האמבטיה של הילדים יכול להכיל גם משחקים וצעצועי מים שונים, תכשירים שונים המותאמים לילדים ועוד. עבור חדרי אמבטיה לילדים, מומלץ לבחור בארון העשוי מחומר שאינו נשרט או נשבר בקלות – כך תוכלו להיות בראש שקט ולא לדאוג מנזק שיגרם לריהוט. 

בנוסף, שימו לב שהארון שתבחרו יותאם לגודל החלל – בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים גדולים מדי עלולה לתת לחדר מראה מבולגן וגס, ולכן בחלק מהמקרים מומלץ לבחור דווקא בארון קומפקטי יחסית מטעמי נראות ועיצוב. בחדרים גדולים מומלץ לבחור בארגון גס יחסית שימלא חלק גדול יותר מהחלל, ויותאם אליו מבחינת הפרופורציות.

מעבר לגודל הארון, שימו לב שמקומות האחסון שהוא מכיל מספיקים לצרכים שלכם. אם יש לכם ציוד רב בחרו בארון המכיל מגירות או מדפים רבים. ארון מעוצב יכול לשפר את הנראות הכוללת של חדר האמבטיה ולהוות פתרון אחסון מצוין.

צבעוניות היא שם המשחק

נהוג לדמיין ארונות אמבטיה כלבנים או אפורים. ואולם, מי אמר שעליכם לבחור בצבעים כה ניטרליים לחדר האמבטיה שלכם? ארונות אמבטיה מעוצבים צבעוניים יכולים לתת לחדר האמבטיה בוסט של אור וצבע ולהפוך אותו לקורן ומיוחד הרבה יותר.

בשנים האחרונות סצנת עיצוב הפנים משלבת לא מעט צבעים עזים – צהוב, כחול או ירוק הן רק דוגמאות לצבעים שניתן לשלב בחדר האמבטיה. בחדר אמבטיה המיועד לילדים אפשר להתפרע עוד יותר עם ריהוט אדום, ורוד או סגול שיעניק לחלל אווירה ילדית משעשעת וחיובית.

לכו עם החזון העיצובי שלכם. כיום יש בשוק דגמים רבים של ארונות אמבטיה המתאימים לכל סוג עיצוב שתרצו – ממודרני ועד כפרי. מומלץ לבחור חזון עיצובי ולהיצמד אליו לאורך עיצוב החדר כולו. מראה אחיד בין הרהיטים, הריצוף והאביזרים השונים בחדר האמבטיה ייתן אווירה נינוחה וחיובית לכל מי שידרוך בחלל.

לסיכום, אם הינכם מחפשים לקנות ארונות אמבטיה חדשים – הגעתם למקום הנכון. השוק מלא בסוגים שונים ובסגנונות מגוונים של ארונות אמבטיה. חשבו מה הגודל ולכמה מקום אחסון אתם זקוקים, היצמדו לקו עיצובי מנחה אחד ותרכיבו בקלות את חדר האמבטיה המתאים ביותר עבורכם.