מה הם חומרי ניקוי ירוקים והאם כדאי להשתמש בהם עבור ניקוי ספה?

ניקוי ספות בד

בין אם אתם צריכים לנקות ספת בד או ספת עור, אתם וודאי נתקלים בלא מעט סוגים שונים של חומרי ניקוי, חלקם נחשבים ומוגדרים חומרי ניקוי ירוקים. האם יהיה כדאי להשתמש בהם עבור ניקוי של ספות מסוגים שונים? הנה כל המידע עבורכם:

אין ספק, כולנו אוהבים לשבת על ספות עור איכותיות, אולי גם ספות בד מעוצבות באופן יפהפה. אבל מה כולנו לא פחות מסמפטים? נכון, לכלוכים וכתמים שנשארים עיקשים על ספות. אבל אל-חשש, ישנן שיטות ניקוי מעולות עבור ספות מכל הסוגים. האם יהיה כדאי לכם להשתמש בחומרי ניקוי ירוקים, שנקראים גם אקולוגיים? ובכן, זה תלוי בסוג חומר הניקוי הירוק שאתם משתמשים בו. כמו בכל תחום אחר, גם כאן ישנם מוצרים איכותיים יותר ופחות. בשורה התחתונה, ניתן לצלוח ניקוי ספות בד גם עם חומרי ניקוי אקולוגיים ייעודיים.

קצת רקע על חומרי ניקוי ירוקים אקולוגיים – האם כדאי להשתמש?

אם שאלתם את עצמכם מה הם חומרי ניקוי ירוקים, למעשה מדובר בחומרי ניקוי בעלי רעילות מאוד נמוכה לבני אדם ולחיות מחמד. הרעילות הנמוכה לא פוגעת ביכולת של תכשיר הניקוי לבצע עבודה טובה, שכן החומרים האלו דווקא מאוד חזקים על ספות ושטיחים מסגים שונים.

אתם יכולים לבצע הסרת כתמי עובש בהצלחה עם חומרי ניקוי אלו, שכידוע לכולנו, לא פשוט להסיר עובש. בנקודה הזאת אנחנו חייבים לרגע להתעכב על הנושא של העובש. אתם חייבים לזכור את הדבר הבא – לא מספיק לרכוש חומר ניקוי מצוין בכדי לנסות להסיר עובש.

מה צריך לעשות בכדי להסיר כתמים עיקשים ועובש?

בסופו של דבר, אם אתם רוצים להסיר עובש, אתם צריכים לעשות הרבה יותר מאשר לרכוש חומר ניקוי איכותי. אתם צריכים לדעת באיזו שיטת ניקוי יהיה עליכם להשתמש. חשוב לדעת – עובש מורידים בעזרת מטלית לחה, לא בעזרת המון מים.

אם גדל עובש על הספה שלכם, מטלית ספוגה במים יכולה לגרום להחדרה עמוקה של העובש אל תוך הספה. התוצאה? זריקה של הספה לפח. כמובן, אף אחד מאיתנו לא מעוניין להגיע למצב כזה. אם כך, ההמלצה הכי גורפת היא להסתייע בשיטות ניקוי מוכחות. וכשמדברים על הוכחות, מדברים על רשימת לקוחות ממליצים.

הקפידו לבקש רשימת לקוחות ממליצים מחברת הניקוי

בבואכם לשכור את חברת הניקיון שתסייע לכם להבריק את הבית, אתם חייבים לבקש להתרשם מרשימה שכזו. בימינו לכל חברה כבר יש רשימת לקוחות ממליצים, ככה שאין שום בעיה לבקש אחת כזו. אגב, רבות מחברות הניקוי אפילו מפרסמות ביקורות אותנטיות באתרי האינטרנט שלהן.

בין אם אתם צריכים ניקוי כללי לבית, או ניקוי נקודתי בספות שלכם, השכילו לבקש את הרשימה לפני שאתם שוכרים את אנשי הניקוי. בהצלחה!