חתונה בטבע – רעיון מושלם

צימרים ברמות עם בריכה

החתונה שלכם בטבע היא הרעיון המושלם לחתונה מקורית וייחודית

כאשר מתחילים לתכנן חתונה, רוב הזוגות ניצבים מול השאלה איך להפוך את החתונה שלהם לחתונה שכולם יזכרו, כיצד לייחד את החתונה ולארגן אירוע מקורי. אחד האלמנטים המרכזיים באופן בו האורחים זוכרים את החתונה הוא המיקום, לכן דרך לייחד את החתונה היא בחירת מיקום מקורי. המקום האידיאלי לחתונה כזו הוא חתונה בטבע, כאן נציג את כל הסיבות לייחודיות והאוריגינליות של חתונה בחיק הטבע, ובנוסף לכך ניתן מספר טיפים על תכנון אירועים בטבע.  

סיבות לארגן חתונה בטבע 

  • מקוריות – כרגע רוב החתונות מתרחשות באולמות אירועים, כך שבחירה בחתונה בטבע היא הבחירה המקורית. בנוסף, אם בחתונה בטבע ניתן להיות יצירתיים בעיצוב של הסביבה, למשל אם בוחרים לשים שמיכות על הדשא, תאורה מיוחדת שמשתלבת בחלל, ועוד. כלומר, חתונה בטבע מקורית גם במיקום שלה וגם, אם תרצו, בעיצוב שלה.  
  • אווירה – יש משהו באולם אירועים שמרגיש רשמי ויוקרתי, אך בטבע ניתן לערוך אירוע עם אווירה רגועה ורומנטית. תארו לעצמכם חתונה עם טבע יפיפה שחובק את האורחים מכל עבר, עם חופה מתחת לים של כוכבים, ואולי אפילו זרימת נחלים המספקת מוזיקה טבעית לחתונה. כל אלו משרים אווירה מאוד רומנטית ושלווה על החתן והכלה כמו גם על האורחים, אווירה שונה בתכליתה מזו באולם אירועים. 
  • טבעיות – לזוגות שמעוניינים באווירה טבעית ולא מסחרית,  טבע הוא הבחירה האידיאלית. בין אם מדובר באירוע בחוף הים, כרם, או אפילו ביער, זה יהיה אירוע שמנותק יחסית מהאווירה העירונית המתועשת. חתונה בטבע היא חתונה ללא מניירות וכשהיא מתכוננת טוב היא יכולה להשתלב בנוף באופן טבעי וקסום.  

טיפים לתכנון אירוע בטבע 

בין אם מארגנים את החתונה ללא עזרה, או נעזרים בחברת הפקת אירועים בטבע, הטיפים האלו יכולים לסייע לכם. 

  • מתי כדאי לערוך את החתונה? 

מומלץ להתמקד בתאריכים בין אמצע מאי לאמצע אוקטובר על מנת להימנע מימים קרים או גשומים מדי. אם החתן והכלה מעוניינים בחתונה יהודית כשרה יש לקחת בחשבון שישנם תאריכים מסוימים בהם אין לקיים חופות, כמו שבתות, ספירת העומר, צום תשעה באב וראש השנה. 

  • איפה להתחתן? 

כשמדובר על תכנון אירועים בטבע השמיים הם ללא ספק הגבול. ניתן לערוך חתונה בלב פרדס, בשדה, על שפת הים, או אפילו בגנים לאומיים ברחבי הארץ כל עוד יש בידיכם אישור מהרשויות. 

  • האם יש משהו מיוחד שצריך להביא? 

גנרטור הוא פריט חובה בחתונה בטבע, וכדאי לשים לב שלאורחים יש מקום נוח ללכת בו לשירותים באמצעות מבנים ניידים נקיים. 

לסיכום, חתונה בטבע היא החתונה המושלמת לזוגות שרוצים אווירה נינוחה ורומנטית תחת כיפת השמיים והתכנון שלה לא שונה בהרבה מחתונה באולם. במקום לשלם הון על אולם מפואר, תוכלו לקבל את הטבע במלוא הדרו במיקום מקורי, ובהתאם לכך לקבל חתונה בלתי נשכחת.