קצת טיפים כדי לכתוב ברכה לחתונה

חתונה אורבנית

התגנדרתם והתבשמתם?

השארתם מקום בבטן בשביל האנטיפסטי בבופה, כיוונתם את ה – waze ואתם כבר מוכנים לזוז?

רגע, רגע…

אל תגידו שלא כתבתם ברכה לחתונה! אמנם אתם מתכוונים לשים צ'ק יפה (גם מזומן זה בסדר) אבל כמה מילים ממכם יעשו את החתן והכלה לעוד יותר שמחים ביום המיוחד שלהם.

עזבו הכל וקחו כמה דקות לכתוב ברכת חתונה בלתי נשכחת.

איך מתחילים? בשלב הראשון, הכי טוב לשאוב רעיונות והשראה ולבנות איזושהי מסגרת לברכה. כאן תוכלו המון ברכות לחתונה מכל הסוגים, וכמובן, שיש עוד עשרות אתרים ברשת שאתם יכולים לבקר בהם.

מצאתם משהו בשבילכם? מצוין. אתם כבר יכולים להעתיק או לשלוח, אבל, אם בא לכם להיות המקוריים שבחבורה ואלו שכותבים בעצמם, יש לנו כמה נקודות למחשבה בשבילכם:

הוסיפו את הטאץ' האישי שלכם

אם אתם מכירים טוב את הזוג, אז זה הזמן קצת להזכיר להם קצת חוויות משותפות שעברתם איתם או פרטים עליהם שלא כל אחד יודע – פרטים על ההיכרות, תחביבים, כינויים פרטיים ופאדיחות שלהם (במינון סביר) יתקבלו בברכה.

לא משנה על כמה אתרי ברכות תעברו לפני שתכתבו את הברכה שלכם – אף אחד מהם לא יוכל לדייק עבור הזוג כפי שאתם תוכלו.

ברכה כזו עם טאץ' אישי משלכם, תעלה חיוך רחב על הפנים של החתן והכלה, ובינינו, זה הדבר הכי חשוב בערב הזה…

איך אתם עם חרוזים?

אתם מרגישים אמיצים במיוחד היום? יאללה, צאו לחרוז.

אין ספק שברכה עם חרוזים מראה שרמת ההשקעב בברכה גבוהה יותר, וכן היא תעשה עבודה מצוינת בבידור הזוג בזמן קריאת הברכות.

נכון, זו לא משימה פשוטה, אבל גם כאן הרשת מתגייסת לעזרתכם. ברחבי הרשת מסתתרים לא מעט מילוני חרוזים שתפקידם למצוא את המילים המתחרזות למילה שאתם מעוניינים בה. דוגמא למילון חרוזים כזה – בקישור למעלה.

כמובן, חרוזים הם לא קדושים. אם יוצא עשן מהאזנים אבל החרוזים לא יוצאים, או שיוצאים חרוזים מאוד מאולצים שלא כל כך קשורים, עדיף לוותר. אנחנו בטוחים שתוכלו להעביר את המסר שלכם גם בצורה אחרת.

תוספות לברכה

גם ברכה מפוארת ומחורזת צריכה את התוספות שלה.

אז אלו תוספות מומלצות כדי לעשות ברכה למעניינת יותר?

אפשר להוסיף ציטוט אחד או שניים – ציטוטים קלאסיים לחתונה אפשר למצוא מהמקורות ("שיר השירים" חזק בתחום הזה) או משיר אהבה. גם ציטוט מספר או סרט ילדים יעשה בדרך כלל את העבודה שאתם צריכים.

אפשר לעשות ניתוח נומרולוגי של הזוג או לחשב את אחוזי ההתאמה הזוגית שלו (אם הם יוצאים גבוהים כמובן… אל תהרסו להם את החתונה). אפשר למצוא מילים עם ערך גימטרי זהה לשמות הזוג או לנסות ולכתוב משחקי מילים.

דוגמאות לתוספות גם כן אפשר למצוא בקישור למעלה.

אז זהו. שיהיה בהצלחה, ותהנו באירוע.

אה… עוד דבר – אל תשכחו את הצ'ק.