הפקת ערבי חברה מוצלחים במיוחד במרכז הארץ

הפקת ערבי חברה מוצלחים במיוחד במרכז הארץ

מחפשים מקום או רעיון להפקת ערב חברה מוצלח במרכז הארץ? השתמשו בכללים ובטיפים הבאים כדי למצוא את המקום המתאים ביותר וכדי שהערב יזרום ויהיה מוצלח לחברה ומהנה לכולם.

ערבי חברה – ואנחנו מדברים הפעם על ערבים שמיועדים לעובדי החברה ולא ללקוחות, לספקים או אורחים מחו"ל למשל – מיועדים לכמה מטרות. הם מיועדים לעזור בגיבוש צוותים, לשפר את ההיכרות בין אנשים (בעיקר בארגונים גדולים) ולעיתים גם להעביר מסרים שונים מטעם ההנהלה, ולהשרות ביטחון במקום העבודה. בתור שכך, חשוב שהערב יהיה מהנה לעובדים ולא יהיה מעמסה או יהווה עליהם עול. מצד שני, הוא כן צריך לאפשר להנהלה להעביר את המסרים שהיא רוצה להעביר.

אולם מתאים עושה את כל ההבדל

הדבר הראשון הוא להחליט על מיקום האירוע: אם החברה ממוקמת באזור המרכז, למשל, כדאי לבחור מקום קרוב אליה – בחירה מבין אולמות אירועים מומלצים בראשון לציון למשל, תהיה בחירה טובה, בהנחה שרוב העובדים גרים בסביבה.

אם רוצים לערוך את האירוע במקום מגניב או באתר מקורי כלשהו, מחוץ לעיר, חייבים לספק פתרונות תחבורתיים לכל העובדים ולקחת בחשבון שעליהם עוד להגיע הביתה בתום הערב, בנקודת הפיזור.

חשוב שהאולם יתאים לגודל האירוע: כשם שאתם לא שוכרים אולם חתונות ענק לברית מילה, אל תשכרו אולם ענק לערב חברה קטנה. ראשית – חבל על הכסף. דבר שני – האולם ייראה לא טוב והאירוע לא יקבל מימדים שמחים וכיפיים. אנשים לא ייצרו קשר אחד עם השני, אם הם יהיו מרוחקים זה מזה לאורך כל הערב.  במרכז הארץ במיוחד יש היום אולמות בוטיק קטנים ומגניבים מאוד בדיוק לאירועי חברה.

קחו בחשבון פעילויות מתאימות: צרו תוכנית טובה ומקורית שמתאימה לכמה שיותר מעובדי החברה. אטרקציות שלא מחייבות פעילות גופנית למשל, שלא יביכו אף אחד או יפגעו ברגשותיהם. על המוסיקה להיות מגוונת ולא לפנות רק לקהל מסוג אחד או לבני גיל אחד. די ג'יי טוב או זמר טוב יכולים להתאים את עצמם למהלך הערב.

כיבוד, יין ואלכוהול

לא משנה מה בחרתם להגיש או מה אופי הקייטרינג – בשרי, חלבי, צמחוני או אחר – הכיבוד חייב להיות איכותי. הוא גם חייב להיות כזה שיהיה בו משהו שיתאים לכל אחד ואחת. לדוגמא, בערב חברה לא יכול להיות רק אוכל חלבי, כי אז מה יעשו הטבעונים? הגשת בשר באירוע שבו יש עובדים דתיים עלולה להיות קשה בגלל ריבוי כשרויות. ודאו שאתם 'מכוסים'.

לגבי משקאות, יין, בירה ואלכוהול: הסתכלו על הדברים כמו על חתונה טובה. קנו אלכוהול טוב. לא חייבים הכול יקר או יוקרתי, אבל טוב. באירועי חברה, במיוחד כאשר הם נמשכים אל תוך הערב, יש נטייה להסתכל על הנושא הזה ואלכוהול זול משדר "חברה קמצנית".

ולסיום: אל תתנו למנהלים לברוח לפני כולם. בחברות רבות יש נטייה להנהלה לא לבוא בכלל לערבי חברה או לברוח ברגע הראשון שהיא יכולה לעשות את זה. שתפו את המנהלים בפעילויות השונות בצורה חכמה, וארגנו תחרויות או פעילויות בין עובדים לבין מנהלים. הערב לא יכול או צריך להפוך את כולם לחברים טובים, אבל  לערב אחד הפכו את כולם למוּכּרים ואנושיים יותר.