האם כל המדינה נוסעת באשראי: מדריך חכירת והשכרת רכב חדש ומשומש

חברה להשכרת רכבים מסחריים

בין אם אתם מעוניינים לשכור רכב, או לרכוש רכב, בימינו ישנן שיטות רבות ודרכים מגוונות לעשות את זה, ואפילו לעשות את זה ביום אחד. עד כדי כך פשוט, נכנסתם לחברת ליסינג או למגרש מכוניות, בחרתם רכב, סגרתם על תנאי רכישה או תנאי מימון, יצאתם לדרך. ברוכים הבאים ל-2020.

האם כל המדינה בימינו נוסעת באשראי? ובכן, זו שאלה מעניינת. עושה רושם כי, יותר ויותר אנשים נוסעים במכוניות חדשות וברכבים מפוארים למדי. אם היינו מסתכלים על זה מבחוץ ובזווית הסתכלות אובייקטיבית, הרי שזה בהחלט מרשים. אבל כשנכנסים לעובי הקורה, מאוד מהר מגלים שאנשים רבים שוכרים וחוכרים מכוניות לטווח הארוך ובתנאי מימון מעולים, כולל למשל במקרים שבהם אדם חוכר רכב מסחרי למשך 3 שנים ולאחר מכן, יש לו גם את האופציה להחזיר את הרכב למגרש או לסוכנות ולחכור רכב אחר.

כל מה שרציתם לדעת על השכרת רכבים ב-2020:

פתרונות רבים עבור שכירת רכב מסחרי לצרכי עבודה

בין אם אתם מחפשים אחר חברה להשכרת רכבים מסחריים ומשאיות, או שמא חברת השכרת רכבים פרטיים, ב-2020 יש פתרונות רבים. אתם מוזמנים להכיר דרכים רבות ושיטות מגוונות עבור חכירת רכב מסחרי, שכירת רכב פרטי, רכישת רכבים בתנאי ליסינג פרטי ועוד.

בואו נגיד את זה ככה, אם אתם מתעוררים בבוקר ומחליטים שהיום זה היום, היום אתם מתחדשים בכלי רכב, תוכלו לעשות זאת גם בהתראה עד כדי כך קצרה. מנגד לאופציות הרבות שמגרשי הליסינג מציעים לנו, יש לנו גם את השוק הפרטי.

רכישת רכב אל מול חכירה: מה יהיה עדיף?

אמנם בשוק הפרטי לא ניתן לשכור ולחכור רכבים מסחריים וגם לא פרטיים, אבל שם תוכלו לרכוש רכב שיהיה לחלוטין שלכם ועל שמכם. מה עדיף? אנחנו נשאיר כל אחד לעשות את השיקולים שלו. רק נציין, חברות השכרת רכב מסחרי יציעו לכם גם שירותי תיקונים לפעמים.

בדומה לתנאי הליסינג התפעולי (שכולל לפעמים גם שירותי מוסכים וטיפולים, שינוע למוסך, שינוע לטסט שנתי וכו'), בחברות ההשכרה ניתן לשכור רכבים מסחריים ורכבים פרטיים שכוללים את השירות הזה. כמובן, בדרך כלל יהיה מדובר בחכירת הרכב לטווח זמן ארוך (גם במקרים של חכירת הרכב ל-3 שנים).

האם בכל מגרש וסוכנות רכבים יש את השירות הנ"ל?

חשוב לציין, בכל מגרש ובכל סוכנות רכבים ישנם תנאים שונים, ככה שיש לברר זאת מראש, לא בטוח שתוכלו להנות מהשירות הזה בכל מגרש. לבסוף, אחד הדברים הכי חשובים שצריך לזכור, זה את הדבר הבא:

בצעו את עסקאות רכישת או שכירת הרכבים שלכם רק בסוכנויות מומלצות. אתם צריכים לבדוק את מוניטין אותה החברה, לבדוק את הרכב עצמו ולהחליט אם אכן העסקה אטרקטיבית. בהצלחה!