עבודות אקסטרימיות בבתי מלון

עבודות אקסטרימיות בבתי מלון

כשאנחנו נוסעים למלון, המטרה שלנו לרוב היא לחוות שקט ושלווה, ליהנות מאווירה שוברת שגרה ופשוט להתנתק מן המציאות היומיומית. אך עבור חלק מן העובדים בבתי המלון, הרי שכל יום ויום הוא מה שעבורנו יכול להיחשב כחוויה של פעם בחיים.

ממלונות ייחודיים ומרהיבים, דרך תפקידים שוטפים שאיננו מכירים או לרוב מודעים אליהם. כאן ריכזנו עבורכם מספר עבודות אקסטרימיות ששווה לכם להכיר.

ווגאס מלמעלה

מרבית המלונות בלאס ווגאס מתהדרים במעטפת זכוכית מרהיבה שמקנה להם את המראה היוקרתי. בעיר כמו ווגאס, הרי שכל מלון ומלון נלחמים את תשומת לבם של התיירים ושואפים להקנות את המראה הנפלא והיוקרתי ביותר.

דרך אחת לשמר זאת, היא באמצעות ניקוי החלונות בסנפלינג. אל תדמיינו מבנה רגיל בנוף הארצישראלי, כי אם מלונות רבי קומות ובעלי ממדים עצומים. למעשה, מרבית המלונות משכירים את שירותיהם של מטפסים מקצועיים! לא פחות ולא יותר, כדי להבטיח עבודה איכותית שאיננה נרתעת מן הגבהים המרשימים.

חשבתם שהחורף הישראלי קר?

אם כן, אז כדאי שתערכו שיחה קצרצרה עם עובדי המלונות הממוקמים באזורים דוגמת איסלנד ונורבגיה. אטרקציה שמאפיינת את האזורים הצפוניים הללו היא מלונות העשויים במרביתם מקרח, ובעיקר באזורים ציבוריים, שכן וודאי שלא תרצו לישון בחדר העשוי קרח.

הטמפרטורות שם הן מתחת לאפס, ועל העובדים להתלבש בביגוד מיוחד המגן עליהם מפני הקור, ואשר שומר על בריאותם. אז אם כבר חיפשתם עבודה בבתי מלון ולא מתחשק לכם לסבול מהקיץ הישראלי כמלצרים או ברמנים בבריכה, הנה לכם הצעה יותר מפתה. האמנם?

מפעיל ציפורי טרף

כן שמעתם נכון. הפעלה של ציפור טרף. מרביתנו רואים ביונים ושלל בעלי הכנף כמטרד שיכול להותיר צואה ולכלוך. ישנם כמה מלונות בקליפורניה שמצאו פתרון, וכיום המדינה אף מקנה רישיון בתחום – מפעיל ציפורי טרף.

מדובר באיש מקצוע שמטרתו היא להפחיד את הציפורים והוא מיומן בהפעלת ציפורי טרם מאומנות שירפדו אחרי הציפורים הלא רצויות. השימוש העיקרי הוא בציפור בז, ואפשר בהחלט לציין כי מדובר בתפקיד אקסטרים יוצא מגדר הרגיל.

מלווה אורחים לגובה

אם נשאר לרגע בארצות הברית, אז הרי שבאתר הנופש סנט רג'יס שאספן קולרדו, תוכלו למצוא את המשרה המשונה ביותר. אתר הנופש נמצא בגובה של כשמונת אלפים מטרים, ומלווה האורחים דואג לוודא כי המוזמנים אכן מוכנים להגעתם אל אזור כה גבוה. לפני שהם פוקדים את המלון, מספק איש המקצוע ייעוץ מקצועי ואף מלווה אותם יחד עם מכונת חמצן, מכשיר אדים ותכשירים שונים המסייעים בהתמודדות עם השוני בגובה הרב.

זו הייתה רק הצצה קטנה אל מגוון רחב של משרות משונות שקיימות ברחבי העולם. ואל תדאגו, אם אתם מחפשים משרת עבודה בבית מלון בישראל, הרי שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, ששום סכנת חיים אקסטרימית לא תמתין לכם ממש מעבר לפינה.