מה חשוב לדעת לפני שנרשמים לקורס מדריכי רכיבה

קורס מדריכי רכיבה

כולם אומרים לכם שאתם משוגעים? שאי אפשר להתפרנס מתחביב? אנחנו נמצאים כאן בדיוק כדי להוכיח לכם אחרת. אנחנו יודעים בדיוק איך אתם יכולים לחבר בין האהבה שלכם לסוסים ולחי ולהפוך אותה לחוויה משנת חיים.

קורס המלמד אתכם איך ללמד אחרים לרכב הוא לא רק קורס מקצועי. לא מדובר רק על רכישה של מיומנות מינימלית. אנחנו מדברים על חוויה, מסגרת, בה אתם יכולים להפוך את היכולות שלכם צעד אחד קדימה. לומדים לעומק מה הדרך הנכונה לעבוד עם בעל חיים כמו סוס. אתם לומדים איך להפיק את המירב ממה שאתם כבר יודעים.

אנחנו, כאן, מכשירים את המדריכים הטובים ביותר בארץ. אם אתם רוצים להיות אחד מהם, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא.

מה הכישורים הנדרשים מכם כדי לעבור קורס מדריכי רכיבה

ראשית, עליכם לאהוב סוסים:  לא מדובר בסתם אהבה. כי אם מדובר על קשר מיוחד, יוצא דופן בינכם ובין החיה המדהימה הזו. אנו יודעים יותר מכולם עד כמה מדובר על קשר מיוחד. בסופו של יום, גישה לבעלי חיים היא ככל הנראה התכונה החשובה ביותר שתעזור לכם לעבור את הקורס בהצלחה.

שנית, האם אתם אוהבים אנשים? על מנת שתוכלו ללמד רכיבה אתם צריכים כמובן לאהוב אנשים. עליכם לזכור כי לא כולם מרגישים בנוח על גב סוס. רבים מרגישים חוסר ביטחון ורתיעה בהתחלה. לכן, כל אחד העובר קורס מדריכי רכיבה, צריך לדעת כי סבלנות ואורך רוח הן תכונות עליהן אי אפשר בדרך להפיכת מדריך רכיבה מקצועי.

שלישית, קורס מדריכי רכיבה הוא קורס בו תידרשו ללמוד לא מעט: מי שמגיע חסר מוטיבציה לתחום לא יצליח לעבור אותו בהצלחה. בסופו של דבר אנחנו מדברים על קורס מקצועי בו אתם רוכשים בסוף הדרך מקצוע שילווה אתכם כל החיים. אנחנו דורשים מעצמנו לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכן אנחנו מרגישים בנוח לדרוש מהחניכים בקורס יכולות למידה גבוהות שיעזרו להם לספוג את הידע אותו אנחנו מעניקים כאן.

תהליך הלמידה הוא כמובן לא רק תהליך למידה עיוני. לאורך שעות הקורס תלמדו איך לטפל בסוס היטב, איך לשלוט בו, מה הוא צריך לאכול ואיך אתם יכולים לשפר את היכולות שלכם ברכיבה כמו גם את היכולות של התלמידים העתידיים שלכם.

הדרך מתחילה כאן

כדי להפוך למדריכי רכיבה או מטפלים בשיטה של רכיבה טיפולית, עליכם לעבור את ההכשרה המתאימה לכך. אנחנו מאמינים כי איכות ומקצועיות הן לא מילים גסות. הן הכלים שלכם להפוך לעובדים טובים יותר, אנשי מקצוע מסורים יותר, מטפלים ואנשים טובים יותר. 

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מתכנית הלימודים שלנו ולשאול את הנציגים שלנו כל שאלה שתעלה בדעתכם. אנחנו מחכים לכם ממש עכשיו, מוזמנים ליצור קשר.